HİZMETLERİMİZ

Birlikte yapılan kombi bakımı ve petek temizliği işlemi %100 memnuniyet sağlamaktadır. Bakımı yapılmış ve tüm sorunları giderilmiş olan kombi ve temizliği yapılarak ısıtma sorunu ortadan kaldırılan petekler ile hem daha çok ısınır hem de kış boyunca en az 2 faturanızı da amorti edebilirsiniz. Faturanıza yansıyacak %20 ila %30 arasındaki düşüş sayesinde hem cebiniz hem de eviniz ısınır.


Kombi bakımı

İzmit Kombi Petek Servisi olarak uzman ekibimiz tarafından yıllık/periyodik kombi bakımı ile kombinizden çok daha iyi bir performans alabilirsiniz.

Kombilerin yıllık periyodik bakımı İzmit Kombi Petek Servisi olarak uzman tekniker ve teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Kombi bakımı konusunda Kocaeli’nin tüm ilçe ve semtlerinde aktif olarak faaliyet göstermekteyiz. Kombinizin yıllık periyodik bakımını yaptırarak daha az yakıt (doğal gaz) ile daha verimli sıcak su ve ısınma sağlarsınız. Kombinizin hem sıcak su hem de kalorifer modunda aynı verimle çalışmasını istiyorsanız, bozulmasını beklemeden periyodik bakımlarını yaptırmanızı öneririz. Kombi bakım hizmeti, cihazınızda tasarruf sağlamakla kalmayıp aynı zamanda kullanım ömrünü de uzatır. Düzenli bakımı yapılan kombilerde yüksek maliyetli değişim masraflarının da önüne geçmiş olursunuz.

Neden kombi bakımı yaptırmalıyım.

Evlerimizin olmazsa olmazları arasına giren demirbaş eşyalardan biri olan kombi tehlike açısından 3 önemli faktör ile çalıştığını bilmemiz gerekiyor.Nedir bu önemli faktörler.Elektrik,su ve gaz(doğal gaz).Durum böyle olunca yıllık periyodik bakımların ne denli önemli olduğunu gözler önüne seriyor.Düzenli yapılan kombi bakımları sağlığımız açısından tehlike arz edecek ciddi sonuçların önüne geçmekte en önemli madde olarak nitelendirebiliriz .İkinci önemli madde ise,ileride oluşabilecek büyük arızalara sebebiyet verebilecek sorunların erken teşhisinde önemli rol oynuyor.Üçüncü madde ise yaşam alanınızı konforlu hale getirip doğal gaz tüketimini düşürmek açısından hem bütçenize,hem de daha rahat bir kış geçirmenize yardımcı olacak,kombi ömrü uzayacak


Kombi tamiri

Uzman ekibimizin bakım sırasında ve sizden gelen şikayetler üzerine yapacağı kombi tamiri kombinizin uzun ömürlü olmasını ve tam performans çalışmasını sağlar.

Kombi tamiri konusunda birçok marka ve modele hizmet veren İzmit Kombi Petek Servisi olarak Kocaeli’nin tüm ilçe ve semtlerine tamir amaçlı ulaşabiliyoruz. Kombinin çalışmaması, kombi çalışırken sıcak suyun akması ancak kaloriferin çalışmaması, kombinin su akıtması, kombinin sesli çalışması, kombiden sıcak su gelmemesi gibi sorunların nedenlerini ve varsa tüketici olarak uygulayabileceğiniz çözümleri öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Kimi sorunlar basit bir şekilde çözümlenirken kimileri uzman servis personelinin teşhisiyle çözümlenebilir. İzmit Kombi Petek Servisi olarak sorunların belirlenmesinde titizlikle çalışır gereksiz parça değişimi önerilerinde bulunmayarak %100 güvenli hizmet sunarız.


Petek temizliği

İzmit Kombi Petek Servisi olarak uzman ekibimiz tarafından yıllık/periyodik petek bakımı ile hem eviniz daha çok ısınır hem de faturanız %20 ila %30 arasında düşüş gösterir.

Düzenli bir şekilde yılda bir kez yapılan petek temizliği ile sadece kombinizin sağlı çalışmasını sağlamakla kalmaz ayrıca daha iyi ısınır ve daha az fatura ödersiniz. Kalorifer petekleriniz eskisi kadar iyi ısınmıyorsa tesisat borularında ve radyatörlerde tıkanma var demektir. Peteklerin iyi ısınmama sebeplerinin %85’i kullanıcıların her yıl kombi bakımı yaptırırken petek ve tesisat temizliği yaptırmadıklarından kaynaklanır. Eğer peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyorsa, kombinin derecesini yükselttiğiniz halde bu sorun devam ediyorsa, kombi sürekli arıza veriyorsa, petekleriniz en az 2 yıl veya daha uzun süredir hiç temizlenmemişse petek temizliği yaptırmanın zamanı gelmiş demektir.


Klima arıza ve bakımı

Bakımı yapılmış klimalar ortamın havasını değiştirerek,sağlıklı bir yaşam komforu sunar,cihazınızın ömrünü uzatma da önemli bir rol oynar.

Bakımı yapılan klimalar elbette cihazınızın ısıtma ve soğutma kalitesini yükseltmektedir. Kontrolleri yapılmış ve tüm sorunları giderilmiş olan klimalar müşterilere %100 memnuniyet sağlamaktadır.İleride arıza ve parça değişimi sorunlarının önüne geçerek,bütçenize katkı sağlayıp,yaz aylarını serin,kış aylarını sıcak geçirmeniz'de en büyük artı olacaktır.Klimalar çalışırken bulunduğu ortam havasını alıp ısıtma ve soğutma sirkülasyonu yaptığından toz/bakteri gibi sağlığı etkileyen unsurları da cihazda barındırmış oluyor.İç ünite içerisindeki evaporatör ve fan bu bakteri/tozları cihazınızda barındırıyor,çalıştığı sürece teneffüs ettiğimiz hava ciddi sağlık riski oluşturuyor.İzmit kombi petek servisi olarak Gölcük klima servisi hizmetimizi Kocaeli'nin tüm ilçeleri'ne yayarak Karamürsel,Halıdere,Değirmendere,Başiskele,izmit,Kartepe,Derince ve Körfez gibi önemli yerler ile alanımızı geniş tutuyoruz


KOCAELİ
hizmet bölgelerimiz ile her an yanınızdayız!


İNCELE